09.05.2017

Wasze opinie

Katarzyna Golba

Wyczynowo trenuje chód sportowy. Wielokrotna medalistka mistrzostw polski we wszystkich kategoriach wiekowych, reprezentantka kraju na Pucharach i Mistrzostwach Świata, Europy.

Powrót do wszystkich artykułów

Wyczynowo trenuje chód sportowy. Wielokrotna medalistka mistrzostw polski we wszystkich kategoriach wiekowych, reprezentantka kraju na Pucharach i Mistrzostwach Świata, Europy.

Wyczynowo trenuję chód sportowy. Jestem wielokrotną medalistką mistrzostw polski we wszystkich kategoriach wiekowych, reprezentantką kraju na Pucharach i Mistrzostwach Świata, Europy. Oprócz wyczynowego trenowania chodu sportowego uwielbiam biegać. Ostatnio udało mi się nawet zdobyć wicemistrzostwo polski w Skyrunningu – Bieg pod górę na Kasprowy Wierch i wygrać bieg Eliminatora J Jaka jest moja droga do sukcesu? Od razu nasuwa się odpowiedź, że ciężkie trenowanie. Jest w tym trochę racji ale oprócz treningu kluczem do sukcesu jest odpowiednia regeneracja o której większość z nas zapomina. Z odnową biologiczną spotkałam się pierwszy raz na zgrupowaniach kadry, gdzie była ona nieodłączną częścią planu treningowego. Problem był kiedy wracałam  do domu gdzie nie było już dostępu do całego kompleksu odnowy biologicznej, a na na spa lub basen nie zawsze był czas i możliwość. Wtedy spotkałam się z solami do kąpieli Salco Sport Therapy. Od razu przypadła mi do gustu kolagenowa, która oprócz właściwości regeneracyjnych i rozluźniających dla naszych mięśni i stawów, super wpływa na skórę poprawiając jej elastyczność i wygląd!  Kąpiele  stosuję zazwyczaj dzień po ciężkim treningu lub zawodach. Jest to dla mnie chwila relaksu i przyjemności po której czuje się jak nowo narodzona i gotowa zarówno psychicznie i fizycznie do dalszej ciężkiej pracy. Niestety  nie jestem jedyną osobą w moim domu która widzi pozytywne efekty działania kąpieli solankowych Salco Sport Therapy i przez to bardzo szybko one zanikająJ  Moja mama  raz spróbowała i od tego czasu regularnie po każdym tygodniu  pracy i ćwiczeń na fitnessie przygotowuje sobie takie domowe SPA J  Śmiało mogę polecić Sole Salco Sport Therapy dla każdego, zarówno osób trenujących wyczynowo, amatorsko jak i dla tych które potrzebują chwili relaksu i odprężenia! To że poprawiają one nasze zdrowie i regeneracje nie podlega żadnym wątpliwością i można zauważyć już po pierwszych kąpielach!

Powrót do wszystkich artykułów

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić najnowsze wiadomości, zapisz się do newslettera.

Kontakt

Marketing, imprezy, współpraca indywidualna:


Nowe produkty, marki własne, dokumentacja:

Zamówienia hurtowe:

Nowy klient, B2B:

Sklep internetowy:

Zakład Przeróbki Solanek Jodowo-Bromowych „SALCO” S.J.
32-744 Łapczyca 445

tel.: +48 14 612 75 19 (czynne od 8.00 do 15.00)

Projekt i realizacja: Challenge Studio

Pliki Cookies

Strona SALCO na której się znajdujesz korzysta z plików cookie.
Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.