17.05.2017

Sport Therapy

Naturalna pielęgnacja skóry

Martwi Cię problem przesuszonej i podrażnionej skóry? Przyczyn takiego stanu może być wiele.

Powrót do wszystkich artykułów

Martwi Cię problem przesuszonej i podrażnionej skóry? Przyczyn takiego stanu może być wiele.

Przyczyn takiego stanu może być wiele – czynniki atmosferyczne, aktywny tryb życia, niewłaściwa dieta albo wrodzone skłonności. Co zrobić, by poprawić kondycję skóry i jak przeciwdziałać osłabieniu naturalnych mechanizmów obronnych? Mamy dla Ciebie proste rozwiązania.

Peeling solny

Salco Sport Therapy Fit&Body to idealny naturalny środek peelingujący. Miękka i wilgotna sól łatwo rozprowadza się po powierzchni ciała, skutecznie złuszczając naskórek. W wyniku tego zabiegu w porach skóry pozostają minerały utrzymując odpowiedni poziom jej nawilżenia, sprężystość i witalność. Zawarty w produkcie kolagen działa pielęgnacyjnie i łagodząco. W celu dodatkowego natłuszczenia skóry można wymieszać naszą sól np. z olejkiem arganowym lub oliwą z oliwek.

Kąpiel kolagenowa

Salco Sport Therapy Fit&Body posiada w składzie wartościowy kolagen przyczyniający się do pobudzenia podziałów komórek naskórka, pielęgnacji, regeneracji i odżywienia skóry. Aby składniki działały w sposób optymalny, należy podać je w najkorzystniejszy dla organizmu sposób, dbając o właściwe przygotowanie ciała do zabiegu. Tutaj z pomocą przychodzi ciepła solanka. Rozpulchnia, naturalnie czyści i dezynfekuje powierzchnię skóry. Pozostające w kąpieli cząsteczki kolagenu pokrywają ciało pozbawione zanieczyszczeń. W połączeniu z zawartymi w soli minerałami tworzą warstwę odżywczą i ochronną. Regeneracyjna 20-minutowa kąpiel skutecznie łączy terapię mineralną z intensywną odbudową Twojego ciała.

Naturalne korzyści dla skóry

Stosując Salco Sport Therapy Fit&Body przywracasz swojej skórze stan równowagi i zabezpieczasz ją przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Pozostające w porach skóry składniki soli bocheńskiej działają antyseptycznie, łagodzą stany zapalne, a także przyspieszają gojenie ran. Połączona pielęgnacja solankowo – kolagenowa przeciwdziała procesom starzenia skóry, oczyszcza ją i odżywia.

Zobacz produkt Salco Sport Therapy Fit&Body w sklepie www.salcosklep.pl

Powrót do wszystkich artykułów

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić najnowsze wiadomości, zapisz się do newslettera.

Kontakt

Marketing, imprezy, współpraca indywidualna:


Nowe produkty, marki własne, dokumentacja:

Zamówienia hurtowe:

Nowy klient, B2B:

Sklep internetowy:

Zakład Przeróbki Solanek Jodowo-Bromowych „SALCO” S.J.
32-744 Łapczyca 445

tel.: +48 14 612 75 19 (czynne od 8.00 do 15.00)

Projekt i realizacja: Challenge Studio

Pliki Cookies

Strona SALCO na której się znajdujesz korzysta z plików cookie.
Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.