16.05.2017

Wasze opinie

Rafał Chomik i Adam Przeździęk „T2 Triathlon Team”

Rafał Chomik i Adam Przeździęk – dwójka przyjaciół, których wspólną pasją jest triathlon. Regularnie startują w największych imprezach triathlonowych w kraju konsekwentnie poprawiając swoje wyniki.

Powrót do wszystkich artykułów

Rafał Chomik i Adam Przeździęk – dwójka przyjaciół, których wspólną pasją jest triathlon. Regularnie startują w największych imprezach triathlonowych w kraju konsekwentnie poprawiając swoje wyniki.

O kąpielach solankowych, jako formie regeneracji powysiłkowej usłyszeliśmy jeszcze za czasów, gdy nasza aktywność ograniczała się jedynie do biegów długodystansowych. O jej bezdyskusyjnych zaletach wspomina w swych książkach i podczas wykładów wybitny maratończyk i trener – Jerzy Skarżyński Jednak tak naprawdę sami doceniliśmy zbawienny wpływ solanki SALCO SPORT THERAPY, gdy rozpoczęła się nasza przygoda z triathlonem. Do długich treningów biegowych należało dołożyć jeszcze 2 kolejne dyscypliny – pływanie i kolarstwo. Nagle okazało się, że zamiast 5 treningów tygodniowo trzeba ich robić co najmniej 12. Standardem stało się kończenie treningu na siłowni o godzinie 22, a już 8 godzin później wskakiwaliśmy bladym świtem do basenu. W utrzymaniu takiego reżimu treningowego stało się jasne, że bez odpowiedniej i mądrej regeneracji długo nie pociągniemy. Dlatego też 2 razy w tygodniu, po mocnych akcentach tempowych należało wieczorem wskoczyć do wanny z gorącą i mocno ‘posoloną’ wodą. Te kilkadziesiąt minut okazało się nie tylko zbawiennym czynnikiem regeneracyjnym dla zmęczonych mięśni ale również pozwalało na chwilę relaksu i nadrobienie zaległości czytelniczych. Stosowanie kąpieli solankowej SALCO stało się dla nas codziennością i nierozerwalną częścią naszego planu treningowego – tak samo ważną jak sam trening, suplementacja czy dieta.

Powrót do wszystkich artykułów

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić najnowsze wiadomości, zapisz się do newslettera.

Kontakt

Marketing, imprezy, współpraca indywidualna:


Nowe produkty, marki własne, dokumentacja:

Zamówienia hurtowe:

Nowy klient, B2B:

Sklep internetowy:

Zakład Przeróbki Solanek Jodowo-Bromowych „SALCO” S.J.
32-744 Łapczyca 445

tel.: +48 14 612 75 19 (czynne od 8.00 do 15.00)

Projekt i realizacja: Challenge Studio

Pliki Cookies

Strona SALCO na której się znajdujesz korzysta z plików cookie.
Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.