17.05.2017

Sport Therapy

Relaksująca terapia oddechowa

Stres, zmęczenie, czy zanieczyszczone powietrze wpływają niekorzystnie na Twój nastrój i zdrowie. W jaki sposób unikać tych zagrożeń?

Powrót do wszystkich artykułów

Stres, zmęczenie, czy zanieczyszczone powietrze wpływają niekorzystnie na Twój nastrój i zdrowie. W jaki sposób unikać tych zagrożeń?

Jak zadbać o kondycję, dobre samopoczucie i wewnętrzną równowagę? Zapewnij organizmowi wartościowe, naturalne wsparcie solankowe, wzmocnione terapeutyczną siłą olejków roślinnych.

Sól bocheńska z olejkiem roślinnym

Bocheńską sól kąpielową wzbogaciliśmy naturalnym olejkiem roślinnym tworząc Salco Sport Therapy Aroma. Aromaterapia dopełnia skuteczną regenerację solankową, pobudzając lub wyciszając organizm, zależnie od wybranego zapachu. Zabiegi mają na celu poprawę ogólnej kondycji Twojego organizmu poprzez przywrócenie mu równowagi (homeostazy) i pobudzenie jego naturalnych sił odpornościowych. Już teraz zrelaksuj się i oczyść swój organizm.  sklep Salco

Olejki dobre na wszystko

Człowiek wykorzystuje olejki eteryczne od wieków. Najczęściej ich zadaniem jest troska o drogi oddechowe, stan skóry oraz poprawę nastroju. Aromaterapia traktuje pacjenta jako integralną całość, podobnie jak medycyna Wschodu. Uruchamia ona naturalny, drzemiący w organizmie potencjał oraz wyzwala jego mechanizmy obronne. Dodatkowo aromatyczna kuracja solankowa wpływa korzystnie na likwidację licznych dolegliwości miejscowych, podrażnień czy stanów zapalnych.

Oczyszczenie dróg oddechowych

Spędzając czas w ciepłej kąpieli wdychasz wartościową, bogatą w związki jodu parującą solankę bocheńską. Inhalacja ta przyspiesza oczyszczanie dróg oddechowych i hamuje procesy zapalne. Jod przez pęcherzyki płucne dostaje się do krwiobiegu, uzupełniając niedobory tego wartościowego pierwiastka. Zanurz się w ciepłej kąpieli, a Twój oddech uspokoi się i pogłębi.

Zabieg z solą Salco Sport Therapy Aroma poprawi możliwości pracy i treningu na pełnych obrotach.

 

Zobacz nasze produkty w sklepie Salco.

Powrót do wszystkich artykułów

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić najnowsze wiadomości, zapisz się do newslettera.

Kontakt

Marketing, imprezy, współpraca indywidualna:


Nowe produkty, marki własne, dokumentacja:

Zamówienia hurtowe:

Nowy klient, B2B:

Sklep internetowy:

Zakład Przeróbki Solanek Jodowo-Bromowych „SALCO” S.J.
32-744 Łapczyca 445

tel.: +48 14 612 75 19 (czynne od 8.00 do 15.00)

Projekt i realizacja: Challenge Studio

Pliki Cookies

Strona SALCO na której się znajdujesz korzysta z plików cookie.
Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.